68PR50KLF
68PR50KLF BI Technologies (TT electronics)
68.pdf
Виробник: BI Technologies (TT electronics)
Res Cermet Trimmer 50K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 20(Elec)Turn 2.29mm (9.53 X 9.53 X 6.22mm) Pin Thru-Hole Box
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 68PR50KLF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
68PR50KLF 68PR50KLF Виробник : BI Technologies / TT Electronics Datasheet_MultiTurn%20Trimmer_68-1132714.pdf Trimmer Resistors - Through Hole 50K ohm 10% 3/8" Squ