68WFR100KLFAP TT Electronics/BI
68.pdf
Виробник: TT Electronics/BI
Description: TRIMMER 100K OHM 0.5W PC PIN TOP
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Trimmer Resistors - Through Hole 1/2W 100 Ohms 10% MULTI TURN.
Інші пропозиції 68WFR100KLFAP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
68WFR100KLFAP 68WFR100KLFAP Виробник : BI Technologies / TT Electronics 68-1528381.pdf Trimmer Resistors - Through Hole 1/2W 100 Ohms 10% MULTI TURN