68WR100KLFTB TT Electronics/BI
68.pdf
Виробник: TT Electronics/BI
Description: TRIMMER 100K OHM 0.5W PC PIN TOP
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±10%
Packaging: Tube
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Rectangular - 0.375" x 0.245" Face (9.53mm x 6.22mm)
Part Status: Active
Resistance: 100 kOhms
Number of Turns: 20
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRIMMER 100K OHM 0.5W PC PIN TOP, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±10%, Packaging: Tube, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Rectangular - 0.375" x 0.245" Face (9.53mm x 6.22mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Cermet, Part Status: Active, Resistance: 100 kOhms, Number of Turns: 20.
Інші пропозиції 68WR100KLFTB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
68WR100KLFTB 68WR100KLFTB Виробник : BI Technologies / TT Electronics BITCS01046_1-2564758.pdf Trimmer Resistors - Through Hole 100K ohm 10% 3/8" Squ