68WR10KLFTB
68WR10KLFTB BI Technologies / TT Electronics
TTRB_S_A0008035237_1-2565476.pdf
Виробник: BI Technologies / TT Electronics
Trimmer Resistors - Through Hole 1/2W 10K Ohms 10% MULTI TURN
на замовлення 95 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN TOP, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±10%, Packaging: Tube, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Rectangular - 0.375" x 0.245" Face (9.53mm x 6.22mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Cermet, Part Status: Active, Resistance: 10 kOhms, Number of Turns: 20.
Інші пропозиції 68WR10KLFTB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
68WR10KLFTB Виробник : TT Electronics/BI 68.pdf Description: TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN TOP
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±10%
Packaging: Tube
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Rectangular - 0.375" x 0.245" Face (9.53mm x 6.22mm)
Part Status: Active
Resistance: 10 kOhms