68XR50KLFTB TT Electronics/BI
68.pdf
Виробник: TT Electronics/BI
Description: TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN SIDE
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Trimmer Resistors - Through Hole 50K ohm 10% 3/8" Squ.
Інші пропозиції 68XR50KLFTB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
68XR50KLFTB 68XR50KLFTB Виробник : BI Technologies / TT Electronics BITCS01046_1-2564758.pdf Trimmer Resistors - Through Hole 50K ohm 10% 3/8" Squ