691368300012B
691368300012B Würth Elektronik
6913683000xxB.pdf
Виробник: Würth Elektronik
Description: TERM BLOCK PLUG 12POS STR 3.81MM
Packaging: Bulk
Color: Green, Orange
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 12
Pitch: 0.150" (3.81mm)
Type: Plug, Female Sockets
Operating Temperature: -40°C ~ 115°C
Termination Style: Screwless - Leg Spring, Push-In Spring
Number of Levels: 1
Wire Gauge or Range - AWG: 16-28 AWG
Wire Gauge or Range - mm²: 0.08-1.3mm²
Positions Per Level: 12
Plug Wire Entry: 180°
Part Status: Active
Current - UL: 8 A
Voltage - UL: 300 V
на замовлення 56 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TERM BLOCK PLUG 12POS STR 3.81MM, Packaging: Bulk, Color: Green, Orange, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 12, Pitch: 0.150" (3.81mm), Type: Plug, Female Sockets, Operating Temperature: -40°C ~ 115°C, Termination Style: Screwless - Leg Spring, Push-In Spring, Number of Levels: 1, Wire Gauge or Range - AWG: 16-28 AWG, Wire Gauge or Range - mm²: 0.08-1.3mm², Positions Per Level: 12, Plug Wire Entry: 180°, Part Status: Active, Current - UL: 8 A, Voltage - UL: 300 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
691368300012B 691368300012B Виробник : Wurth Elektronik 6913683000xxB.pdf Pluggable Terminal Blocks WR-TBL 300VAC 8A 12P Vertical 28-16AWG