691368300018B
691368300018B Würth Elektronik
6913683000xxB.pdf
Виробник: Würth Elektronik
Description: TERM BLOCK PLUG 18POS STR 3.81MM
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 18
Pitch: 0.150" (3.81mm)
Type: Plug, Female Sockets
Operating Temperature: -40°C ~ 115°C
Wire Gauge or Range - mm²: 0.08-1.3mm²
Positions Per Level: 18
Plug Wire Entry: 180°
Part Status: Active
Current - UL: 8 A
Voltage - UL: 300 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TERM BLOCK PLUG 18POS STR 3.81MM, Packaging: Bulk, Color: Green, Orange, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 18, Pitch: 0.150" (3.81mm), Type: Plug, Female Sockets, Operating Temperature: -40°C ~ 115°C, Termination Style: Screwless - Leg Spring, Push-In Spring, Number of Levels: 1, Wire Gauge or Range - AWG: 16-28 AWG, Wire Gauge or Range - mm²: 0.08-1.3mm², Positions Per Level: 18, Plug Wire Entry: 180°, Part Status: Active, Current - UL: 8 A, Voltage - UL: 300 V.