69SPB150A
69SPB150A SMC Diode Solutions
Виробник: SMC Diode Solutions
Description: DIODE SCHOTTKY 150V 60A SPD-2A
Packaging: Bulk
Package / Case: SPD-2A
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 100pF @ 5V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 60A
Supplier Device Package: SPD-2A
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 150 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 870 mV @ 60 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 150 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTTKY 150V 60A SPD-2A, Packaging: Bulk, Package / Case: SPD-2A, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 100pF @ 5V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 60A, Supplier Device Package: SPD-2A, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 150 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 870 mV @ 60 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 150 V.