6A24-P20-H Advanced Energy
ADVE_S_A0010769475_1-2576115.pdf
Виробник: Advanced Energy
Non-Isolated DC/DC Converters A-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +24V Input, , +6000V DC HVout, 20W, Thru-hole mount, Regulated, Standard Interface, Heatsink
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук