Продукція > ADVANCED ENERGY > 6AA12-N4-25PPM-M
6AA12-N4-25PPM-M Advanced Energy
ASeriesDS-1137736.pdf
Виробник: Advanced Energy
Non-Isolated DC/DC Converters AA-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +12V Input, -6000V HVout, 4W, Thru-hole mount, Regulated, Standard Interface, 25ppm/ C Temperature Coefficient, Mu-Metal Shield
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук