6AA24-P20-H Advanced Energy
ADVE_S_A0010780524_1-2575943.pdf
Виробник: Advanced Energy
Non-Isolated DC/DC Converters AA-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +24V Input, +6000V HVout, 20W, Thru-hole mount, Regulated, Standard Interface, Heatsink
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук