6AA24-P20-I10-M
6AA24-P20-I10-M Advanced Energy
ENG_HV_AASeries_230_Y-1137750.pdf
Виробник: Advanced Energy
Non-Isolated DC/DC Converters AA-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +24V Input, +6000V HVout, 20W, Thru-hole mount, Regulated, I10 Interface 0 to +10 VDC Monitors/Controls, Mu-Metal Shield
Написати відгук