6AA24-P20-M-H
6AA24-P20-M-H Advanced Energy
ultravolt_aaseries_data_sheet-3326352.pdf
Виробник: Advanced Energy
Non-Isolated DC/DC Converters AA-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +24V Input, +6000V HVout, 20W, Thru-hole mount, Regulated, Standard Interface, Mu-Metal Shield, Heatsink
Написати відгук