6AA24-P30-H Advanced Energy
ASeriesDS-1137736.pdf
Виробник: Advanced Energy
Non-Isolated DC/DC Converters AA-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +24V Input, +6000V HVout, 30W, Thru-hole mount, Regulated, Standard Interface, Heatsink
Написати відгук