Продукція > ADVANCED ENERGY > 6LE24-P20-DAF-BNC
6LE24-P20-DAF-BNC Advanced Energy
en-hv-1le-15le-series-data-sheet.pdf
Виробник: Advanced Energy
Description: LE-SERIES DC TO HVDC CONVERTER,
Написати відгук
Non-Isolated DC/DC Converters LE-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +24V Input, +6kV DC HVout, 20W, Chassis-mount, I10 differential interface, DA-15 input connector (Female), BNC-10kV HVout connector.
Інші пропозиції 6LE24-P20-DAF-BNC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
6LE24-P20-DAF-BNC 6LE24-P20-DAF-BNC Виробник : Advanced Energy en_hv_1le_15le_series_data_sheet-1847823.pdf Non-Isolated DC/DC Converters LE-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +24V Input, +6kV DC HVout, 20W, Chassis-mount, I10 differential interface, DA-15 input connector (Female), BNC-10kV HVout connector