Продукція > ADVANCED ENERGY > 6LE24-P30-DAF-LGH
6LE24-P30-DAF-LGH
6LE24-P30-DAF-LGH Advanced Energy
en_hv_1le_15le_series_data_sheet-1847823.pdf
Виробник: Advanced Energy
Non-Isolated DC/DC Converters LE-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +24V Input, +6kV DC HVout, 30W, Chassis-mount, I10 differential interface, DA-15 input connector (Female), LGH HVout connector
Написати відгук