6SEP330M
6SEP330M Panasonic
AAB8000C244-1141723.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Organic Polymer Capacitors 6.3volts 330uF ESR 25mohm
на замовлення 530 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V T/H, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 25mOhm, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Ripple Current @ Low Frequency: 185 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 3.7 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
6SEP330M 6SEP330M Виробник : Panasonic Electronic Components 6SEP330M Description: CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V T/H
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 25mOhm
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Ripple Current @ Low Frequency: 185 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 3.7 A @ 100 kHz