6SEPC470ME+TSS
6SEPC470ME+TSS Panasonic Electronic Components
AAB8000C199.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP POLYMER 470UF 20% 6.3V T/H
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Organic Polymer Capacitors 6.3volts 470uF ESR 10mohm.
Інші пропозиції 6SEPC470ME+TSS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
6SEPC470ME+TSS Виробник : Panasonic SEPC_OS-1197109.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 6.3volts 470uF ESR 10mohm