6SEQP82M
6SEQP82M Panasonic Electronic Components
AAB8000C253.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM POLY 82UF 20% 6.3V T/H
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 45mOhm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 125°C
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 82 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Ripple Current @ Low Frequency: 85 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.7 A @ 100 kHz
на замовлення 930 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 82UF 20% 6.3V T/H, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 45mOhm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 125°C, Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 82 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Ripple Current @ Low Frequency: 85 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.7 A @ 100 kHz.
Інші пропозиції 6SEQP82M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
6SEQP82M Виробник : Panasonic AAB8000C253-1131254.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 6v 82uf 6.3x6mm