6TPU47MSI
6TPU47MSI Panasonic
AAA8000C28-944329.pdf
Виробник: Panasonic
Tantalum Capacitors - Polymer SMD 6.3volts 47uF ESR 150mohm
на замовлення 4522 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 47UF 6.3V 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 150mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: S09, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Інші пропозиції 6TPU47MSI
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
6TPU47MSI 6TPU47MSI Виробник : Panasonic Electronic Components TPU_Series.pdf Description: CAP TANT POLY 47UF 6.3V 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 150mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: S09
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 6.3 V