73381PPBA
73381PPBA CTS Electronic Components
Виробник: CTS Electronic Components
Heat Sinks 6063-T5 AL. 1.5 in. X 1.380 in.
на замовлення 1444 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HEATSINK PWR W/PINS BLACK TO-220, Packaging: Box, Material: Aluminum, Length: 1.500" (38.10mm), Shape: Rectangular, Fins, Type: Board Level, Vertical, Width: 1.380" (35.05mm), Package Cooled: TO-220, Attachment Method: Bolt On and PC Pin, Power Dissipation @ Temperature Rise: 3.0W @ 40°C, Thermal Resistance @ Natural: 12.70°C/W, Fin Height: 0.500" (12.70mm), Material Finish: Black Anodized, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Box
Material: Aluminum
Length: 1.500" (38.10mm)
Shape: Rectangular, Fins
Type: Board Level, Vertical
Width: 1.380" (35.05mm)
Package Cooled: TO-220
Attachment Method: Bolt On and PC Pin
Power Dissipation @ Temperature Rise: 3.0W @ 40°C
Thermal Resistance @ Natural: 12.70°C/W
Fin Height: 0.500" (12.70mm)