Продукція > 3M (TC) > 70.1MM-25-8810
70.1MM-25-8810
70.1MM-25-8810 3M (TC)
3m-thermally-conductive-adhesive-transfer-tapes-8800-series.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: THERM PAD 70.1MM DIA ADH 1=25/PK
Packaging: Bulk
Color: White
Material: Acrylic
Shape: Round
Thickness: 0.0098" (0.250mm)
Type: Transfer Tape
Outline: 70.10mm Dia
Thermal Conductivity: 0.6W/m-K
Adhesive: Adhesive - Both Sides
Backing, Carrier: Polyester
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM PAD 70.1MM DIA ADH 1=25/PK, Packaging: Bulk, Color: White, Material: Acrylic, Shape: Round, Thickness: 0.0098" (0.250mm), Type: Transfer Tape, Outline: 70.10mm Dia, Thermal Conductivity: 0.6W/m-K, Adhesive: Adhesive - Both Sides, Backing, Carrier: Polyester.