70528SCS
70528SCS Century Spring Corp
Виробник: Century Spring Corp
Description: COMP O= .240,L= .75,W= .016
Packaging: Box
Material: Stainless Steel
Diameter - Outside: 0.240" (6.10mm)
Diameter - Inside: 0.208" (5.28mm)
Finish: None
Wire Diameter: 0.016" (0.41mm)
Rate: 1.6 lbs/in
End Style: Closed & Ground
Free Length: 0.750" (19.05mm)
на замовлення 13592 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COMP O= .240,L= .75,W= .016, Packaging: Box, Material: Stainless Steel, Diameter - Outside: 0.240" (6.10mm), Diameter - Inside: 0.208" (5.28mm), Finish: None, Wire Diameter: 0.016" (0.41mm), Rate: 1.6 lbs/in, End Style: Closed & Ground, Free Length: 0.750" (19.05mm).