Продукція > ELECTRO-PJP > 7060MI-50-100N
7060MI-50-100N
7060MI-50-100N ELECTRO-PJP
Виробник: ELECTRO-PJP
Category: Single Test Leads
Description: Test lead; 70VDC; 3A; BNC plug,banana plug 4mm x2; Len: 1m; Z: 50Ω
Cable length: 1m
Test lead configuration: banana plug 4mm x2; BNC plug
Colour: black-red
Type of test accessories: test lead
Current rating: 3A
Rated voltage: 70V DC
Impedance: 50Ω
на замовлення 4 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Single Test Leads, Description: Test lead; 70VDC; 3A; BNC plug,banana plug 4mm x2; Len: 1m; Z: 50Ω, Cable length: 1m, Test lead configuration: banana plug 4mm x2; BNC plug, Colour: black-red, Type of test accessories: test lead, Current rating: 3A, Rated voltage: 70V DC, Impedance: 50Ω.