Продукція > BLUESHIFT > 7074-11S1-935
7074-11S1-935
7074-11S1-935 Blueshift
Виробник: Blueshift
Description: AZ-FTB 100
Packaging: Sheet
Length: 11.00" (279.4mm)
Type: Polyimide Film
Width: 8.500" (215.90mm)
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AZ-FTB 100, Packaging: Sheet, Length: 11.00" (279.4mm), Type: Polyimide Film, Width: 8.500" (215.90mm).