71136SCS
71136SCS Century Spring Corp
Виробник: Century Spring Corp
Description: COMP O= .360,L= 2.50,W= .040
Packaging: Box
Material: Stainless Steel
Diameter - Outside: 0.360" (9.14mm)
Diameter - Inside: 0.280" (7.11mm)
Finish: None
Wire Diameter: 0.040" (1.02mm)
Rate: 5.7 lbs/in
End Style: Closed & Ground
Free Length: 2.500" (63.50mm)
на замовлення 320 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COMP O= .360,L= 2.50,W= .040, Packaging: Box, Material: Stainless Steel, Diameter - Outside: 0.360" (9.14mm), Diameter - Inside: 0.280" (7.11mm), Finish: None, Wire Diameter: 0.040" (1.02mm), Rate: 5.7 lbs/in, End Style: Closed & Ground, Free Length: 2.500" (63.50mm).