Продукція > ELECTRO-PJP > 7150IEC-50-100N
7150IEC-50-100N
  • 7150IEC-50-100N
  • 7150IEC-50-100N
7150IEC-50-100N ELECTRO-PJP
Виробник: ELECTRO-PJP
Category: Single Test Leads
Description: Test lead; 3A; BNC plug,both sides; Urated: 1kV; Len: 1m; black
Type of test accessories: test lead
Current rating: 3A
Test lead configuration: BNC plug; both sides
Rated voltage: 1kV
Cable length: 1m
Colour: black
Conform to the norm: CAT II 1000V; CAT III 600V; CAT IV 300V; EN 61010
Operating temperature: -20...80°C
Impedance: 50Ω
Wire insulation material: PVC
на замовлення 7 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Single Test Leads, Description: Test lead; 3A; BNC plug,both sides; Urated: 1kV; Len: 1m; black, Type of test accessories: test lead, Current rating: 3A, Test lead configuration: BNC plug; both sides, Rated voltage: 1kV, Cable length: 1m, Colour: black, Conform to the norm: CAT II 1000V; CAT III 600V; CAT IV 300V; EN 61010, Operating temperature: -20...80°C, Impedance: 50Ω, Wire insulation material: PVC.