7152AM-02LF
7152AM-02LF Renesas Electronics America Inc
7152a-datasheet
Виробник: Renesas Electronics America Inc
Description: IC SS CLOCK GENERATOR 8SOIC
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Frequency - Max: 134MHz
Type: Spread Spectrum Clock Generator
Input: Clock
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V
Ratio - Input:Output: 1:1
Differential - Input:Output: No/No
Supplier Device Package: 8-SOIC
PLL: Yes
Divider/Multiplier: No/Yes
Part Status: Obsolete
Number of Circuits: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 64650 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 137
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC SS CLOCK GENERATOR 8SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Frequency - Max: 134MHz, Type: Spread Spectrum Clock Generator, Input: Clock, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V, Ratio - Input:Output: 1:1, Differential - Input:Output: No/No, Supplier Device Package: 8-SOIC, PLL: Yes, Divider/Multiplier: No/Yes, Part Status: Obsolete, Number of Circuits: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції 7152AM-02LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
7152AM-02LF 7152AM-02LF Виробник : IDT IDT_7152A_DST_20100514-882789.pdf Clock Generators & Support Products SPREAD SPECTRUM CLOCK GENERATOR