Продукція > IDT > 7152AMI-11LF
7152AMI-11LF IDT
IDT_7152A_DST_20100514-1485749.pdf
Виробник: IDT
Clock Generators & Support Products SPREAD SPECTRUM CLOCK GENERATOR
на замовлення 328 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC SS CLOCK GENERATOR 8SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Frequency - Max: 67MHz, Type: Spread Spectrum Clock Generator, Input: Clock, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V, Ratio - Input:Output: 1:1, Differential - Input:Output: No/No, Supplier Device Package: 8-SOIC, PLL: Yes, Divider/Multiplier: No/Yes, Number of Circuits: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції 7152AMI-11LF
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Frequency - Max: 67MHz
Type: Spread Spectrum Clock Generator
Input: Clock
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V