71703SCS
71703SCS Century Spring Corp
Виробник: Century Spring Corp
Description: COMP O= .540,L= 1.25,W= .067
Packaging: Box
Material: Stainless Steel
Diameter - Outside: 0.540" (13.72mm)
Diameter - Inside: 0.406" (10.31mm)
Finish: None
Part Status: Active
Wire Diameter: 0.067" (1.70mm)
Rate: 38.0 lbs/in
End Style: Closed & Ground
Free Length: 1.250" (31.75mm)
на замовлення 24 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COMP O= .540,L= 1.25,W= .067, Packaging: Box, Material: Stainless Steel, Diameter - Outside: 0.540" (13.72mm), Diameter - Inside: 0.406" (10.31mm), Finish: None, Part Status: Active, Wire Diameter: 0.067" (1.70mm), Rate: 38.0 lbs/in, End Style: Closed & Ground, Free Length: 1.250" (31.75mm).