7180-50-200N
7180-50-200N ELECTRO-PJP
Виробник: ELECTRO-PJP
Category: Single Test Leads
Description: Test lead; 60VDC; 30VAC; 3A; BNC plug,clip-on hook probe x2
Cable length: 2m
Current rating: 3A
Rated voltage: 30V AC; 60V DC
Impedance: 50Ω
Colour: black
Test lead configuration: BNC plug; clip-on hook probe x2
Wire insulation material: PA; PP
Type of test accessories: test lead
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Single Test Leads, Description: Test lead; 60VDC; 30VAC; 3A; BNC plug,clip-on hook probe x2, Cable length: 2m, Current rating: 3A, Rated voltage: 30V AC; 60V DC, Impedance: 50Ω, Colour: black, Test lead configuration: BNC plug; clip-on hook probe x2, Wire insulation material: PA; PP, Type of test accessories: test lead.