7180-50-200R
7180-50-200R ELECTRO-PJP
Виробник: ELECTRO-PJP
Category: Single Test Leads
Description: Test lead; 60VDC; 30VAC; 3A; BNC plug,clip-on hook probe x2; red
Cable length: 2m
Current rating: 3A
Rated voltage: 30V AC; 60V DC
Impedance: 50Ω
Colour: red
Test lead configuration: BNC plug; clip-on hook probe x2
Wire insulation material: PA; PP
Type of test accessories: test lead
на замовлення 4 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Single Test Leads, Description: Test lead; 60VDC; 30VAC; 3A; BNC plug,clip-on hook probe x2; red, Cable length: 2m, Current rating: 3A, Rated voltage: 30V AC; 60V DC, Impedance: 50Ω, Colour: red, Test lead configuration: BNC plug; clip-on hook probe x2, Wire insulation material: PA; PP, Type of test accessories: test lead.