Продукція > GRAYHILL INC. > 71E36-02-1-10N-C
71E36-02-1-10N-C Grayhill Inc.
71-Datasheet
Виробник: Grayhill Inc.
Description: SWITCH ROTARY 10POS 250MA 115V
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 250mA (AC/DC)
Mounting Type: Panel Mount
Number of Positions: 10
Termination Style: Solder Lug
Actuator Length: 17.00mm
Actuator Type: Round (4mm Dia)
Angle of Throw: 36°
Number of Decks: 2
Number of Poles per Deck: 1
Circuit per Deck: SP10T
Contact Material: Silver Alloy
Contact Timing: Non-Shorting (BBM)
Index Stops: Continuous
Depth Behind Panel: 24.87mm
Voltage Rating - AC: 115 V
Voltage Rating - DC: 30 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH ROTARY 10POS 250MA 115V, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 250mA (AC/DC), Mounting Type: Panel Mount, Number of Positions: 10, Termination Style: Solder Lug, Actuator Length: 17.00mm, Actuator Type: Round (4mm Dia), Angle of Throw: 36°, Number of Decks: 2, Number of Poles per Deck: 1, Circuit per Deck: SP10T, Contact Material: Silver Alloy, Contact Timing: Non-Shorting (BBM), Index Stops: Continuous, Depth Behind Panel: 24.87mm, Voltage Rating - AC: 115 V, Voltage Rating - DC: 30 V.