Продукція > 3M > 71M-187-20-NB
71M-187-20-NB 3M
Виробник: 3M
Description: NYLON INSULATED WITH INSULATION
Packaging: Bulk
Gender: Male
Contact Finish: Tin
Color: Red
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Wire Gauge: 18-22 AWG
Insulation: Fully Insulated
Terminal Type: Standard
Length - Overall: 0.870" (22.10mm)
Termination: Crimp
Tab Thickness: 0.020" (0.51mm)
Tab Width: 0.187" (4.75mm)
Contact Material: Brass
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NYLON INSULATED WITH INSULATION, Packaging: Bulk, Gender: Male, Contact Finish: Tin, Color: Red, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Wire Gauge: 18-22 AWG, Insulation: Fully Insulated, Terminal Type: Standard, Length - Overall: 0.870" (22.10mm), Termination: Crimp, Tab Thickness: 0.020" (0.51mm), Tab Width: 0.187" (4.75mm), Contact Material: Brass.