71M-187-20-NL
71M-187-20-NL 3M Electronic Specialty
3M_71M-187-20-NBL, 72M-187-20-NBL.pdf
Виробник: 3M Electronic Specialty
Terminals 22-18 DISCONECT MALE NYLON INSULATED
на замовлення 610 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FULLY NYLON INSULATED BUTTED SEA, Packaging: Bulk, Gender: Male, Contact Finish: Tin, Color: Red, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Wire Gauge: 18-22 AWG, Insulation: Fully Insulated, Terminal Type: Standard, Length - Overall: 0.870" (22.10mm), Termination: Crimp, Tab Thickness: 0.020" (0.51mm), Tab Width: 0.187" (4.75mm), Contact Material: Copper, ETP.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Contact Finish: Tin
Color: Red
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Wire Gauge: 18-22 AWG
Insulation: Fully Insulated
Terminal Type: Standard
Length - Overall: 0.870" (22.10mm)
Termination: Crimp
Tab Thickness: 0.020" (0.51mm)
Tab Width: 0.187" (4.75mm)