Продукція > 3M > 71M-250-32
71M-250-32
71M-250-32 3M
a31171.pdf
Виробник: 3M
Description: CONN QC TAB 18-22AWG 0.250 CRIMP
Features: Butted Seam
Wire Gauge: 18-22 AWG
Insulation: Non-Insulated
Terminal Type: Standard
Length - Overall: 0.730" (18.54mm)
Termination: Crimp
Tab Thickness: 0.032" (0.81mm)
Tab Width: 0.250" (6.35mm)