Продукція > JAM > 7204512MAC021-200
7204512MAC021-200 JAM
RJP.pdf
Виробник: JAM
Description: HARNESS RJA,RJP(M) CONNECTOR
Packaging: Bag
Contact Finish: Tin
Length: 7.87" (200.00mm)
Wire Gauge: 26 AWG
Contact End: Pin to Pin
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HARNESS RJA,RJP(M) CONNECTOR, Packaging: Bag, Contact Finish: Tin, Length: 7.87" (200.00mm), Wire Gauge: 26 AWG, Contact End: Pin to Pin.