Продукція > JAM > 7204622MAC021-200
7204622MAC021-200 JAM
7204622MAC021-200.pdf
Виробник: JAM
Description: WIRE JUMPER FOR SNR CONNECTOR 24
Packaging: Bulk
Contact Finish: Tin
Color: Blue
Length: 7.87" (200.00mm)
Wire Gauge: 24 AWG
Contact End: Socket to Socket
на замовлення 1750 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WIRE JUMPER FOR SNR CONNECTOR 24, Packaging: Bulk, Contact Finish: Tin, Color: Blue, Length: 7.87" (200.00mm), Wire Gauge: 24 AWG, Contact End: Socket to Socket.