Продукція > JAM > 7204682MAC021-200
7204682MAC021-200 JAM
21-SJW.pdf
Виробник: JAM
Description: HARNESS SJW,RJW(F) CONNECTOR
Packaging: Bag
Contact Finish: Tin
Length: 7.87" (200.00mm)
Wire Gauge: 24 AWG
Contact End: Socket to Socket
на замовлення 81 шт:
Написати відгук
Description: HARNESS SJW,RJW(F) CONNECTOR, Packaging: Bag, Contact Finish: Tin, Length: 7.87" (200.00mm), Wire Gauge: 24 AWG, Contact End: Socket to Socket.