Продукція > JAM > 7204742MAC021-200
7204742MAC021-200 JAM
SJA.pdf
Виробник: JAM
Description: HARNESS SJA,SJH,SB CONNECTOR
Packaging: Bag
Contact Finish: Tin
Length: 7.87" (200.00mm)
Wire Gauge: 24 AWG
Contact End: Socket to Socket
на замовлення 175 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HARNESS SJA,SJH,SB CONNECTOR, Packaging: Bag, Contact Finish: Tin, Length: 7.87" (200.00mm), Wire Gauge: 24 AWG, Contact End: Socket to Socket.