7221R10KL.25 BI Technologies (TT electronics)
Виробник: BI Technologies (TT electronics)
RES Wirewound 10KOhm 3% 2W 10Turn 22.2mm Thru-Hole
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук