72401L35PDG Renesas Electronics Corporation
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: IC FIFO ASYNC 64X4 20NS 16DIP
Packaging: Tube
Package / Case: 16-DIP (0.300", 7.62mm)
Memory Size: 64 x 4
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Data Rate: 35MHz
Access Time: 20ns
Current - Supply (Max): 35mA
Part Status: Last Time Buy
Voltage - Supply: 4.5 V ~ 5.5 V
Написати відгук
Description: IC FIFO ASYNC 64X4 20NS 16DIP, Packaging: Tube, Package / Case: 16-DIP (0.300", 7.62mm), Mounting Type: Through Hole, Function: Asynchronous, Memory Size: 64 x 4, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Data Rate: 35MHz, Access Time: 20ns, Current - Supply (Max): 35mA, Supplier Device Package: 16-PDIP, Bus Directional: Uni-Directional, Expansion Type: Depth, Width, Programmable Flags Support: No, Retransmit Capability: No, FWFT Support: No, Part Status: Last Time Buy, Voltage - Supply: 4.5 V ~ 5.5 V.