7274R10KL.25
7274R10KL.25 BI Technologies / TT Electronics
7274_7276.pdf
Виробник: BI Technologies / TT Electronics
Precision Potentiometers 10K ohm 3%
на замовлення 51 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Res Wirewound POT 10K Ohm 5% 2W 10(Elec)/10(Mech)Turns 6mm (39.67 X 22.23 X 26.99mm) Turret Panel Mount.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
7274R10KL.25 Виробник : BI Technologies (TT electronics) Res Wirewound POT 10K Ohm 5% 2W 10(Elec)/10(Mech)Turns 6mm (39.67 X 22.23 X 26.99mm) Turret Panel Mount