72M-250-32-NBL
72M-250-32-NBL 3M Electronic Specialty
3M_71M-250-32-NBL, 72M-250-32-NBL, 73M-250-32-NBL.pdf
Виробник: 3M Electronic Specialty
Terminals 72M-250-32-NBL
на замовлення 2235 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FULLY NYLON INSULATED WITH INSUL, Packaging: Bulk, Gender: Male, Contact Finish: Tin, Color: Blue, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Wire Gauge: 14-16 AWG, Insulation: Fully Insulated, Terminal Type: Standard, Length - Overall: 0.950" (24.13mm), Termination: Crimp, Tab Thickness: 0.032" (0.81mm), Tab Width: 0.250" (6.35mm), Contact Material: Copper, ETP.
Інші пропозиції 72M-250-32-NBL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
72M-250-32-NBL Виробник : 3M Description: FULLY NYLON INSULATED WITH INSUL
Contact Finish: Tin
Color: Blue
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Wire Gauge: 14-16 AWG
Insulation: Fully Insulated
Terminal Type: Standard
Length - Overall: 0.950" (24.13mm)
Termination: Crimp
Tab Thickness: 0.032" (0.81mm)
Tab Width: 0.250" (6.35mm)