Продукція > KACON > 730-1TB-220VAC
730-1TB-220VAC
730-1TB-220VAC Kacon
HR730.pdf
Виробник: Kacon
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 220V
Features: Test Button
Packaging: Box
Mounting Type: Panel Mount
Coil Voltage: 220VAC
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Termination Style: Screw Terminal
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 11.8 mA
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 277VAC, 30VDC - Max
Part Status: Active
на замовлення 7 шт:
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 220V, Features: Test Button, Packaging: Box, Mounting Type: Panel Mount, Coil Voltage: 220VAC, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Termination Style: Screw Terminal, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 11.8 mA, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 277VAC, 30VDC - Max, Operate Time: 30 ms, Release Time: 30 ms, Part Status: Active.