Продукція > KACON > 730-2QB-220VAC
730-2QB-220VAC
730-2QB-220VAC Kacon
HR730.pdf
Виробник: Kacon
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 220V
Packaging: Box
Features: Test Button
Mounting Type: Panel Mount
Coil Voltage: 220VAC
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Termination Style: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 11.8 mA
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: DPST-NO (2 Form A)
Contact Rating (Current): 25 A
Switching Voltage: 277VAC, 30VDC - Max
Part Status: Active
на замовлення 11 шт:
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 220V, Packaging: Box, Features: Test Button, Mounting Type: Panel Mount, Coil Voltage: 220VAC, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Termination Style: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Relay Type: General Purpose, Coil Current: 11.8 mA, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: DPST-NO (2 Form A), Contact Rating (Current): 25 A, Switching Voltage: 277VAC, 30VDC - Max, Operate Time: 30 ms, Release Time: 30 ms, Part Status: Active.