73L0R91J CTS Electronic Components
ctscs01591_1-2264783.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Current Sense Resistors - SMD Surface Mount Current Sense Resistor, Thick Film, 0.063 Watt, Temperature Coefficient +/-300ppm/C, 0.910 Ohms, +/-5% Tolerance, 0.60mm x 0.30mm, -55C to +125C
Написати відгук