73L1R24G CTS Electronic Components
ctsc_s_a0010703837_1-2264867.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Current Sense Resistors - SMD Surface Mount Current Sense Resistor, Thick Film, 0.100 Watt, Temperature Coefficient +/-300ppm/ C, 0.240 Ohms, +/-2% Tolerance, 1.00mm x 0.50mm, -55 C to +125C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук