73L3R18J CTS Electronic Components
ctsc_s_a0010703837_1-2264867.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Current Sense Resistors - SMD Surface Mount Current Sense Resistor, Thick Film, 0.125 Watt, Temperature Coefficient +/-200ppm/ C, 0.180 Ohms, +/-5% Tolerance, 2.00mm x 1.25mm, -55 C to +125C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук