73L3R47F
73L3R47F CTS Electronic Components
ctsc-s-a0010703837-1.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Current Sense Resistors - SMD Surface Mount Current Sense Resistor, Thick Film, 0.125 Watt, Temperature Coefficient +/-200ppm/ C, 0.470 Ohms, +/-1% Tolerance, 2.00mm x 1.25mm, -55 C to +125C
на замовлення 9681 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук